چرا مخزن آب عمودی پلی اتیلن بخریم ؟
مخزن آب عمودی پلی اتیلن که به نام ایستاده نیز شناخته می شود.شکلی از مخزن آب می باشد که به صورت ایستاده قرار میگیرد. این دسته از تانکر ها پایه ندارند . سطح زیر آنها صاف می باشد و دارای ارتفاع زیادی هستند. مخزن آب عمودی پلاستیکی بیشتر در نقاطی کاربرد دارد که عرض کم و ارتفاع زیادی داریم

چرا مخزن آب عمودی محبوب تر است ؟

• وقتی که مخزن آب عمودی نصب میکنید ، به دلیل اینکه این منبع های آب ارتفاع زیادی دارند فشار آب خیلی بهتری به ما می دهند . فشار آب بالا اصلی ترین دلیل برای محبوبیت منبع آب ایستاده است.زیرا در اکثر نقاط کشورمان فشار آب بسیار پایین است .

مخزن آب عمودی گزینه مناسبی جهت ذخیره سازی آب آشامیدنی در این نواحی است.

برای مخزن آب عمودی چی بخریم ؟

مهم ترین نکته برای خرید یک مخزن آب پلی اتیلن ، بعد از انتخاب لیتراژ و ابعاد ، اتصالات مخزن آب است. برای مخزن عمودی خود یک عدد خروجی ، که در قسمت پایین مخزن نصب میشود . یک عدد ورودی که در قسمت بالای تانکر نصب می شود . اتصالات برنجی که به عنوان ورودی و خروجی بر روی تانکر آب نصب می کنید .باعث ورود و خروج آب به داخل مخزن می شود. بهتر است برای اتصالات یا فیتینگ های تانکر از بوشن های برنجی استفاده کنید. فیتینگ های پلی اتیلن نیز در بازار وجود دارد.اما انتخاب صحیح تر و مطمئن تر فیتینگ های برنجی است .

درباره نویسنده : 

سلام من محدثه نصیر هستم کارشناس فروش مخزن پلاس ، سعی میکنم در این وبلاگ و وب سایت از مخزن های آب ویدیو و مطالب جذاب درست کنم.
خوشحال میشم من رو همراهی بکنید.

چرا مخزن آب عمودی پلی اتیلن بخریم ؟

آب ,مخزن ,عمودی ,های ,، ,اتیلن ,مخزن آب ,آب عمودی ,پلی اتیلن ,که به ,فشار آب

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی لپ تاپ سونی در کرج روایت های یک ماه پیشونی راهکارهای ردیابی و شناسایی، جمع آوری خودکار داده ها و اتوماسیون صنعتی | شرکت شلر A Minimalist Call me sahra آموزش تصویری اتوکد مجسمه فایبرگلاس,مجسمه پلی استر,مجسمه رزین,مجسمه سازان رولند خلاصه کتاب سیستم های خبره همایون موتمنی قصه هایم برای تو... ابر حمام کودک